מגזין ארקיע

The vineyard winery and visitors centre overlook the spectacular view of the Jezreel Valley, enclosed by the view of the Mount Carmel ridge, and where the nearby water reservoir enhances a “Tuscan” atmosphere of peace ,and grace.

news2

Ynet –  ינו׳ 16

יקב בוטיק שמייצר כ-7500 בקבוקים בשנה וממוקם מול ביתם של בעליו, וכך גם הכרמים שבהם גדלים הענבים מהם מייצרים את היין. גולת הכותרת כאן היא מרפסת עץ ענקית שנבנתה מעל היקב, ומולה נפרס נוף הכרמים והעמק.

1

Ynet –  פב׳ 17

יקב שדות שייך למשפחת לוי והוא נחשב ל Estate Winer, מכיוון שגם הכרם וגם היקב נמצאים על האדמות החקלאיות של המשפחה. מי שהקים אותו בשנת 2012 הוא זאב לוי, אב המשפחה.

3

מאקו –  אוג׳ 17

במושב שדה יעקוב מתחבאות שתי פינות חמד סמוכות, שגם משתפות פעולה בינהן. יקב שדות הוא יקב משפחתי וקטן ואילן מייצר גבינות בכמויות קטנות… הכי כי לשבת על מרפסת העץ של הייקב ולהשקיף על הכרמים היפים…

2

בוס2 – מרץ 2015

יקב שדות הוא אחד מיקבי הבוטיק היפים בארץ, אם לא "הַ". יוצרים בו יינות מעולים. נוכחות, ייחוד, עידון ואירופאיות – אלו כמה מהתכונות החזקות של היקב ושל יינותיו.

new5

Ynet – פבר' 2015

מרפסת ענקית המשקיפה על הכרמל ועל העמק. הביקור ביקב המשפחתי שנוסד ב-2012 נעים והוא יזכיר לכם יקבים מקומיים קטנים באירופה.

new6

Israel Wines

ההתחלה של יקב שדות מבשרת טובות, ולא רק לאור טעימת הבכורה של היין הראשון. ההתנהלות, הגישה והדרך המותוות לצד ההשקעה הגדולה מהוות מסר ברור – כאן מדובר בפרויקט רציני של עסק כהלכתו.

new8

סלונה – אוג' 2014

מרחק נסיעה קצרצרה מנהלל ואתם בשדה יעקב, מושב עובדים חקלאי של ההתיישבות הדתית ציונית. במושב תוכלו לרכוש שמן זית מעולה, את הגבינות הטובות של אילן, כמו גם את יין הסירה המקסים של יקב שדות החדש.

new4

ג'רוזלם פוסט – פבר' 15

Driving through the beautiful valley – now with green fields in full bloom –you can understand why the pioneers of Israel wrote so many songs about the Emek.

news1

גלובס –  פבר' 15

בשדה יעקב התארחנו, כאמור, ביקב שדות, יקב צעיר ומבטיח שהקים רועי לוי ומייצר כ–8,000 בקבוקים בשנה, מהם זניים ובלנדים קלילים וטובים. האורחים מוזמנים לסיור ולטעימות במרפסת מופלאה שצופה אל נוף הכרמים והשדות

news3